*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Şanlıurfa BŞB Geçen Sezon Düştüğü Süper Lige Geri Döndü  (Okunma sayısı 1080 defa)

Çevrimdışı melleseferi

• Yönetici
  • Kahraman Üye
Şanlıurfa BŞB Geçen Sezon Düştüğü Süper Lige Geri Döndü

Şanlıurfa BŞB geçen sezon düştüğü lige geri döndü.

1.Ligde oynadığı 18 maçtan 17 galibiyet çıkararak averajla liderlik koltuğunda oturan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor,ligin bitimine 4 hafta kala Süper Lige çıkmayı da garantilemiş oldu.

ŞİMDİKİ HEDEF ŞAMPİYON OLARAK SÜPER LİGE ÇIKMAK

İlk hedef olarak Süper Lige çıkmayı kendine hedef olarak belirleyen Şanlıurfa temsilcisi,ilk hedefini gerçekleştirdikten sonra şimdi de Şampiyonluk için hedef belirledi.

Kalan 4 maçında alacağı sonuca göre ligi Şampiyon olarak bitirerek şampiyon apoletiyle süper lige çıkma hedefi doğrultusunda çalışmalarını sürdürüyor.

Kadrosunda A Milli Takım ve Genç Milli Takım formaları giymiş olarak isimleri  barındıran Şanlıurfa BŞB,Serdar Yıldırım antrenörlüğünde Süper ligde mücadele eden kadrosunu korudu ve gelecek sezon için süper ligde yeniden yer almayı başarmış oldu.

Mehmet Çetingöz,Bekir Solmaz,Musa Bulut gibi tecrübeli isimlerin yanında Ali Kabakülekler, Mahmut Açıkgöz gibi genç isimlerle takım başarılı bir grafik çizdi.

Yabancı oyuncuları Said Camara ve Abdellah Ben Yahii gibi oyuncularından da katkı buldu.

12.04.2018 - engelsizbasket.com

Etiketler : bozuldu Ali ile Muhammedin askina Benim yolum pir Ali Sultan ve Sevda Sultan Sultan kulender Gelus oy oy Guzelin yurduna vardim Yasim Kemaline Erdi Yar Saclarin Tutam Tutam Gel