*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: ERCİYES’DE GÖREV DAĞILIMI!  (Okunma sayısı 2442 defa)

Çevrimdışı melleseferi

• Yönetici
  • Kahraman Üye
ERCİYES’DE GÖREV DAĞILIMI!
« : 27 Mayıs 2009, 22:28:37 »

Bank Asya Birinci Lig temsilcimiz Kayseri Erciyesspor’da, Cuma günü yapılan Olağan Genel Kurulun ardından, yeni seçilen yönetim kurulu yarın görev dağılımı yapacak. Yönetim, görev dağılımının ardından transferde düğmeye basacak. Bank Asya Birinci Lig temsilcimiz Kayseri Erciyesspor’da geçtiğimiz hafta Cuma günü yapılan olağan genel kurulun ardından, yeni seçilen yönetim kurulu yarın görev dağılımı yapacak. Hacı Boydak Kulüp Tesisleri’nde Başkan Sabri Büyükbahçeci yönetiminde ilk toplantısını yapacak olan Mavi-Siyahlı yönetim, görev dağılımının ardından transferde düğmeye basacak. İLK HEDEF SÖZLEŞMESİ BİTEN 12 OYUNCU! İlk olarak iç transferde sözleşmesi sona eren 12 futbolcu ile görüşmeye başlayacak olan yeni yönetim, dış transferde ise Teknik Direktör Osman Yozgat’ın raporunu bekleyecek. Erciyesspor Başkanı Sabri Büyükbahçeci, yeni sezonda genç oyuncuların yanına yapacakları 4-5 kaliteli isimle daha iyi yerlere geleceklerini söyledi. Hedeflerinin Süper Lig’e yükselmek olduğunu ifade eden Büyükbahçeci, “Takımda 12 futbolcumuzun sözleşmesi sona erdi. Transfer komitemiz bu hafta içinden itibaren bu oyuncularla tek tek görüşmeye başlayacak. Özellikle hocamızın takımda kalmasını istediği oyunculara ağırlık vereceğiz. Diğer oyuncularla ise yollarımızı ayıracağız. Gelecek sezon yapacağımız transferlerle üst sıraları oynamak istiyoruz. Bunu yapacak gücümüz ve imkânımız var” dedi.>>> kaytv