*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Görme Engelliler Futbol Milli Takımı Riva’da Kampa Girdi  (Okunma sayısı 950 defa)

Çevrimdışı melleseferi

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 5483
Görme Engelliler Futbol Milli Takımı Riva’da Kampa GirdiGörme Engelliler Futbol Milli Takımı, Dünya Şampiyonası hazırlıkları kapsamında Riva’da kampa girdi. Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre, “Türkiye Futbol Oynuyor” projesi kapsamında desteklenen Görme Engelliler Spor Federasyonu bünyesindeki Sesi Görenler Milli Takımı, Riva’daki Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde kamp gerçekleştiriyor.

İngiltere’de ağustos ayında düzenlenecek Dünya Şampiyonası’nın hazırlıkları kapsamında Riva’da çalışmalara başlayan milliler, TFF Engelliler Koordinasyon Kurulu Başkanı Ömer Gürsoy, kurul üyesi Musa Çiçek, Görme Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Ayhan Yıldırım, başkan vekili Mustafa Kandemir, asbaşkan Orhan Tanrıkulu ve genel sekreter Ali Suat Ekici’nin de katılımıyla öğle yemeğinde bir araya geldi.

Yemekte, engelli futboluna ve özellikle de “sesi görenler” futboluna desteklerinden ötürü Ayhan Yıldırım, Ömer Gürsoy’a plaket takdim etti.

AA


 KATEGORİLER Spor
 ETİKETLER Dünya ŞampiyonasıGörme EngellilerMilli TakımRivaTFF kayseri de Bir ilk Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Çocuk Tekerlekli Sandalyesi 0544 716 20 45