*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Kütüphanesi ‘Erişilebilirlik Belgesi’ Aldı  (Okunma sayısı 539 defa)

Çevrimdışı Kayseriengelliler

  • Yönetici
  • Tam Üye
  • *****
  • İleti: 224
Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Kütüphanesi ‘Erişilebilirlik Belgesi’ AldıKaramanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Merkez Kütüphanesi, Erişilebilirlik İzleme ve Denetleme Komisyonu tarafından yapılan denetimler sonucunda ‘Erişilebilirlik Belgesi’ almaya hak kazandı. Rektör Gavgalı, yapılan düzenlemeler için teşekkür etti.

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Merkez Kütüphanesi ‘Erişilebilirlik Belgesi’ aldı.

Karaman Valiliği tarafından oluşturulan Erişilebilirlik İzleme ve Denetleme Komisyonu tarafından yapılan denetimler sonucunda KMÜ Merkez Kütüphanesi ‘Erişilebilirlik Belgesi’ almaya hak kazandı. Karaman Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Vekili Mustafa Çakır ve Erişilebilirlik İzleme ve Denetleme Komisyonu üyeleri, KMÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Gavgalı’yı makamında ziyaret etti. Ziyarette Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Vekili Mustafa Çakır, belgeyi Prof. Dr. Mehmet Gavgalı’ya takdim etti.

Engelli öğrencilerin ve vatandaşların başkalarına ihtiyaç duymadan rahatça toplumsal yaşama dahil olmaları için üniversite içerisinde gerekli tüm düzenlemelerin yapılmaya devam ettiğini belirten Rektör Gavgalı, İl Müdür Vekili Mustafa Çakır’a ve komisyon üyelerine teşekkür etti.

İHA


ETİKETLER Erişilebilirlik BelgesiKaramanoğlu Mehmetbey ÜniversitesiKütüphane kayseri de Bir ilk Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Çocuk Tekerlekli Sandalyesi 0544 716 20 45