*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: BEN BÖYLEYİM  (Okunma sayısı 4709 defa)

Çevrimdışı melleseferi

• Yönetici
  • Kahraman Üye
BEN BÖYLEYİM
« : 07 Ocak 2018, 21:21:31 »
BEN BÖYLEYİM

Yaşadıklarım hayatımdır.. Hatalarım sevaplarım… Pişmanlıklarım da olsa keşke demem.. Geçmiş geçmişte kaldı dönüp bakmam mazi der geçerim.. Hayat zordur bilirim ama bende kolay biri değilim.. Prensiplerim vardir vazgeçmem.. Bazen çok severim ama söyleyemem.. Kolay kolay güvenmem bir daha güvenmedikçe sevmem.. Seversem karşılık beklemem.. Israrı sevmem ısrar etmem.. Hesapsızca verir karşılık istemem.. Ama saygı görmekte hakkım derim.. Yalan borcum yok kimseye banada olsun istemem. Anlayışlıyımdır ama salak yerine konulmakta istemem.. Cesaretim zekamdır korkakları hiç sevmem.. Kalbimdeki dilimdedir içinden konuşanları dinlemem.. Kavga tartışma sevmem kendimide ezdirmem.. Küsmem alınmam darılmam ama incinmekte istemem.. Bana tapmalarını istemem ama ilgisizliğe katlanamam.. Uzakta da olsa sevdiklerimi hissetmek isterim. Kavuşmanın güzelliği için özlemekte isterim.. Kimseden korkmam ama saygıdan dolayı çekinmek isterim.. Ölüm dışında kimseyi kaybetmekten korkmam.. Gitmek isteyene engel olmam.. Çok özlesemde ağlasamda acı çeksemde ödün vermem...Gidene ağam gelene paşam demem.. Sağlık, mutluluk, para, sevgi isterimm… Yok yok vazgeçtim ben sadece HUZUR isterimm…....

öMeR melleseferi  01.01.2018