*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: ŞAMPIYON ANADOLU LİSESİ!  (Okunma sayısı 2885 defa)

Çevrimdışı melleseferi

• Yönetici
  • Kahraman Üye
ŞAMPIYON ANADOLU LİSESİ!
« : 27 Mayıs 2009, 21:10:10 »

Türk Eğitim-Sen tarafından geleneksel hale getirilen Voleybol Turnuvası sona erdi. Final müsabakasında Cıngıllıoğlu İlköğretim Okulu’nu 3-1 yenen Atatürk Anadolu Ticaret ve Meslek Lisesi birinci oldu. VOLEYBOL TURNUVASI BİTTİ! İlimizde faaliyet gösteren Türk Eğitim-Sen tarafından geleneksel hale getirilen voleybol turnuvası sona erdi. Fevzi Çakmak Lisesi Spor Salonu’nda oynanan final müsabakasında Cıngıllıoğlu İlköğretim Okulu ile Atatürk Anadolu Ticaret ve Meslek Lisesi karşı karşıya geldi. Çekişmeli ve zevkli geçen maçı Atatürk Anadolu Ticaret ve Meslek Lisesi, 3–1 kazanarak turnuvanın şampiyonu oldu. Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı Ali Benli, burada yaptığı konuşmada, kamu sendikası olarak bu yıl voleybol turnuvasının ikincisini düzenlediklerini söyledi. Benli, “Bu turnuvanın amacı eğitim çalışanları arasında sevgiyi, kardeşliği, dayanışmayı pekiştirmek” dedi. Voleybol İl Temsilcisi Ali Şen ise, Türk Eğitim-Sen tarafından organize edilen voleybol turnuvasına 16 okulun katıldığını belirterek, takımların centilmence mücadele ettiğini vurguladı.>>> kaytv