*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Gizem tarikatından devrim projesi!  (Okunma sayısı 1616 defa)

Çevrimdışı melleseferi

• Yönetici
  • Kahraman Üye
Gizem tarikatından devrim projesi!
« : 14 Nisan 2012, 21:47:33 »

Dünyaca ünlü tasarım ‘gurusu’ Philippe Starck, teknoloji devi Apple için “devrim yaratacak” bir proje hazırladığını açıkladı.

Fransız tasarımcı, ABD’li şirkete hazırladığı projenin Noel zamanı ortaya çıkacağını söyledi. France Info radyosuna konuşan Starck, Apple için “gizem tarikatı” benzetmesi yaptı ve 8 ay içinde projeyi açıklayabilecek konumda olacaklarını dile getirdi.

Ünlü tasarımcı projenin “büyük bir devrim” sayılmayacağını, ancak orta düzeyde devrimci bir proje olduğu yorumunda bulundu. Bugüne kadar gece kulubünden otobüs biletine kadar çok sayıda tasarıma imza atan Starck yıllar boyunca düzenli biçimde geçen yıl ölen Apple’ın efsane CEO’su Steve Jobs’ı ziyaret ettiği bilgisini de verdi. Starck, “Yedi yıl boyunca ayda bir Palo Alto’daki evine ziyarete gittim. Bu pazartesi günü de gidiyorum. Eşini görmeyi sürdürüyorum. Birlikte çok ilginç şeyler konuşurduk” dedi. 

‘DENEYSEL' GOOGLE İNTERNET GÖZLÜKLERİ 250 - 600 DOLAR ARASINDA
Google’ın merakla beklenen tasarım halindeki internet gözlüklerinin 2012 sonuna doğru “deneysel olarak” 250 - 600 dolar arası bir fiyatla satışa sunulması planlanıyor. Electronista sitesinin Google içinden gelen bilgilere dayandırdığı habere göre projenin tamamlanması ise en az iki yıl sürecek. Google’ın kurucularından Sergey Brin, geçen hafta San Francisco’daki bir hayır etkinliğine internet gözlükleriyle katıldı.

alıntı