*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Türk Nippon Sigorta Engelsiz Aslanlar’a Forma Sponsoru Oldu  (Okunma sayısı 1184 defa)

Çevrimdışı melleseferi

• Yönetici
  • Kahraman Üye
Türk Nippon Sigorta Engelsiz Aslanlar’a Forma Sponsoru Oldu

Türkiye'nin öncü sigorta şirketlerinden Türk Nippon Sigorta, Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı'na forma sponsoru oldu.

Florya Metin Oktay Tesisleri Turgay Vardar Basın Merkezi’nde gerçekleşen imza törenine Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Ural Aküzüm, Türk Nippon Sigorta Genel Müdürü Dr. E. Baturalp Pamukçu, Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı Başantrenörü Sedat İncesu, takım kaptanı İsmail Ar ve oyuncularımızdan Maşide Cesur katıldı.

Basın toplantısında konuşan Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Ural Aküzüm, "Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, Türkiye’de defalarca şampiyon oldu. Takımımız 10 defa üst üste ligi kazandı, 5 defa Şampiyonlar Ligi'ni ve kıtalararası şampiyonayı kazandı. Sporcularımıza, kardeşlerimize, Sedat İncesu'ya milyonlarca Galatasaray taraftarı huzurunda teşekkür ediyoruz. Büyük Galatasaray taraftarı iyi günde, kötü günde takıma her zaman sahip çıktı. Bu sosyal sorumluluk değil. Ekonomik gerçeklerimize göre daha eski günlerdeki gibi dünya klasmanında üst seviye başarılar kazanmak istiyoruz" dedi.

Türk Nippon Sigorta Genel Müdürü Dr. E. Baturalp Pamukçu ise "11 yıllık yıllık geçmişi olan bir takıma sponsor olduğumuz için çok mutluyuz. Zaten başarılı olan engelli takımımız bundan sonra daha da başarılı olacaktır" ifadelerini kullandı.

Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı Başantrenörü Sedat İncesu sözlerine Türk Nippon Sigorta'ya teşekkür ederek başlarken "Takımım adına bu imzanın alın teriyle hakkını vereceğimizi düşünüyorum. Camiamıza hayırlı olmasını diliyorum. Umarım güzel bir başlangıç olur ve gerisini getiririz" ifadelerini kullandı.

Kaptan İsmail Ar, "Sponsorluk haberiyle mutlu olduk. Galatasaray armasını göğsümüzde gururla taşıyoruz" diye konuşurken Maşide Cesur ise "Takımım adına Türk Nippon Sigorta'ya teşekkür ediyorum. Bu anlaşma bize güç katacak" şeklinde görüşlerini belirtti.

03.12.2016 – galatasaray.org