*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Trabzon ve Rize'de Engelli Personel Yarın İdari İzinli Sayılacak  (Okunma sayısı 1111 defa)

Çevrimdışı melleseferi

• Yönetici
  • Kahraman Üye
Trabzon ve Rize'de Engelli Personel Yarın İdari İzinli Sayılacak

Trabzon ve Rize'de, olumsuz hava koşulları nedeniyle eğitime yarın ara verildi.

Valilikten yapılan açıklamada, Trabzon genelinde yaygın olarak devam eden buzlanma ve don nedeniyle ulaşımda meydana gelmesi muhtemel aksaklıklar göz önünde bulundurularak 12 Şubat Çarşamba günü, ilk ve orta dereceli okullarda, özel eğitim ve rehabilitasyon merkezleri ile halk eğitim merkezlerinde, eğitim öğretime 1 gün süreyle ara verildiği belirtildi.

Açıklamada, engelli ve hamile kamu personelinin de aynı gün idari izinli sayılacağı kaydedildi.

Rize

Rize Valisi Kemal Çeber, valiliğinin sosyal medya hesabından yaptığı yazılı açıklamada, yoğun buzlanma ve muhtemel riskler nedeniyle, kendisine gönderilen fotoğraf ve genel değerlendirmeleri inceleyerek çarşamba günü okulların tatil edildiğini belirtti.

Çeber, kamuda çalışan hamile ve engellilerin de idari izinli sayılacağını kaydetti.

Vali Çeber, vatandaşların ve öğrencilerin oluşabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli olmalarını istedi.

11.02.2020 - AA

Etiketler : kayseri kocasinan olacak mart’ta satürn burç değiştirerek kova burcuna geçiş yapacak fakat bu burçta çok kısa bir süre kalacak zira retro yani satürn geri hareket ederek yeniden oğlak kayseri