*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: BOYDAK HOLDİNG’İN 2009 YILI CİRO HEDEFİ 3,8 MİLYAR TL  (Okunma sayısı 1873 defa)

Çevrimdışı melleseferi

• Yönetici
  • Kahraman Üye

Kayseri’den dünyaya açılan Boydak Holding, 2009 yılında yüzde 13’lük büyüme ve 3,8 milyar lira ciro hedefliyor. Yarım yüzyıl önce bir atölye ile başlayan bu günün Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarından biri haline gelen Boydak Holding 2008 yılı değerlendirmesini ve 2009 yılı hedeflerini Çırağan Sarayı’nda düzenlediği toplantıyla anlattı. Kayseri’de 50 yıl önce bir atölyede mobilya üretimi ile işe başlayan Boydak Holding, yarım yüzyılın ardından Türkiye’nin en önemli sanayi kuruluşlarından biri oldu. Geçtiğimiz yılı 3,3 milyar lira ciro ile kapatan Boydak Holding’in 2008 yılı değerlendirmesi ve 2009 yılı hedefleri, İstanbul Çırağan Sarayı’nda düzenlenen törenle kamuoyuna anlatıldı. Toplantıya Boydak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Boydak, Boydak Holding Başkanvekili Mustafa Boydak, Boydak Holding Yönetim Kurulu Üyesi Şükrü Boydak ve Boydak Holding CEO’su Memduh Boydak ile holding üst düzey yöneticileri katıldı. Toplantıda 2008 yılını değerlendiren Boydak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Boydak, tüm olumsuz koşullara rağmen son yıllarda yakaladıkları büyüme eğilimini sürdürerek, 3,3 milyar liralık bir ciro elde ettiklerini vurguladı. 2009 yılında da aynı anlayışla çalışmalarını sürdüreceklerini vurgulayan Hacı Boydak, yüzde 13’lük bir büyüme ile 3.8 milyar liralık bir ciro hedeflediklerini belirtti. Holding hakkında bilgiler veren Boydak Holding CEO’su Memduh Boydak ise geçtiğimiz yıl 27 olan şirket sayısını daha verimli çalışma ve tasarruf anlayışıyla bazı şirketleri birleştirerek, holdingin şirket sayısını 24’e düşürdüklerini kaydetti. Bilgilendirme toplantısının sonunda Boydak Holding yöneticileri, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. >>> kaytv