*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Engellilere Yeni Normalde Pazarlama Online Eğitimi Verildi  (Okunma sayısı 1728 defa)

Çevrimdışı Kayseriengelliler

• Yönetici
  • Tam Üye
Engellilere Yeni Normalde Pazarlama Online Eğitimi Verildi

Türkiye’nin Ulusal Engelli İstihdamı Danışmanlık Ajansı Engelsizkariyer.com, Erte Danışmanlık ve Siemens’in katkıları ile “Yetkinlik Geliştirme Programı” kapsamında “Yeni Normalde Pazarlama Online Eğitim” düzenledi.

Yetkinlik Geliştirme Programın ilk konusu ise “Yeni Normalde Pazarlama” oldu.

Katılımcılar, Covid-19 pandemisi ile değişen tüketici alışkanlıkları ve talepleri karşısında firmaların, internet uygulamaları üzerinde dijital pazarlama ile değişim geçirdiği günümüzde, mobil pazarlama, içerik pazarlama, sosyal medya pazarlama, e-posta pazarlama ve influancer pazarlamanın en önemli unsurlarından biri olan reklam; internet sayesinde gelişme, dönüşme ve daha etkili hale gelme fırsatı buldular.

Ercan Telci’nin online satış ve pazarlama eğitimi verirken profil ekran görüntüsü.

Engelli adaylarımızın kişisel ve mesleki “Yetkinlik Geliştirme Programı” kapsamında düzenlediğimiz interaktif ve 3 bölümden oluşan “Yeni Normalde Pazarlama Eğitimi” yoğun ilgi gördü. Satış Bilgeli kitabı yazarı, eğitmen ve pazarlama gurusu Ercan Telci ve Siemens Satış ve Strateji Direktörü Hakan Özdemir’in ilham veren sunumları ile çok keyifli geçen program sonunda katılımcılar sertifika da aldılar. Erişilebilir ve kapsayıcı eğitim programı boyunca görme engelliler için betimleme, işitme engelli katılımcılar için de profesyonel işaret dili tercümanı Tuğba Sarıçiçek tarafında işaret dili çevirisi yapıldı.

Engelli katılımcılara iş dünyasının talep ettiği her alanda kişisel ve mesleki niteliklerini arttırmayı amaçlayan “Yetkinlik Geliştirme Programı” alanında uzman, nitelikli yetkinliklere sahip ve iş dünyasının önde gelen isimlerinden farklı başlıklarda eğitimler programları düzenleyecek.

Siemens Türkiye Satış ve Strateji Direktörü Hakan Özdemir’in online eğitim verirken profil ekran görüntüsü.

Engelsizkariyer.com, kişisel ve mesleki yetkinlik eğitim programlarını 2008 yılından beri düzenli olarak yürütmektedir.

Bugüne kadar yüzlerce firma ve profesyonel eğitimlerden faydalanmış ve yetkinliklerini arttırarak daha iyi bir kariyer ve sürdürülebilir iş hayatında yerlerini aldılar. Aldıkları diplomaların ötesinde katılımcılar sürekli değişim ve gelişim içinde üretkenliklerini arttırarak çalıştıkları firmalarda katma değer sağlayan başarılı çalışan, yüksek aidiyet duygusu ve iş’te mutluluklarını arttırıyorlar.

kaynak