*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Beyin Anevrizması Geçiren Tom Sizemore’dan Kötü Haber!  (Okunma sayısı 926 defa)

Çevrimdışı melleseferi

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 5483
Beyin Anevrizması Geçiren Tom Sizemore’dan Kötü Haber!Saving Private Ryan (Er Ryan’ı Kurtarmak) başta olmak üzere birçok filmde rol alan aktör Tom Sizemore, geçtiğimiz hafta evinde geçirdiği beyin anevrizması nedeniyle yoğun bakıma alınmıştı. Ünlü aktörün durumunun kritik olduğu belirtilmişti. Menajeri tarafından yapılan açıklamada, ünlü ismin iyileşmesi için bir umut olmadığı ve ailesinin vermek zorunda olduğu bir karar olduğu ifade edildi.

‘Saving Private Ryan’, ‘Black Hawk Down’ ve ‘Natural Born Killers’ gibi yapımlarda yer alan 61 yaşındaki ABD’li aktör Tom Sizemore, 18 Şubat’ta beyin anevrizması geçirdikten sonra yoğun bakıma kaldırılmıştı.

Ünlü ismin menajeri Charles Lago, CNN’e yaptığı açıklamada Sizemore’un durumunun kritik olduğunu aktararak; “Ailesi durumun farkında ve gelişmeleri bekliyor. Şu anda başka bir güncelleme yok” ifadelerini kullanmıştı.

‘AİLESİ MAHREMİYET RİCA EDİYOR’

Lago tarafından Page Six’e yapılan son açıklamada ise Sizemore’un durumunda bir ilerleme olmadığı ve ailesinin çok zor durumda olduğu aktarıldı. Ünlü ismin ‘kritik durumda, komada ve yoğun bakımda’ söyleyen Lago, şöyle konuştu:

Bugün doktorlar Tom’un ailesine, artık iyileşmesi için umut olmadığını ve onu yaşam destek ünitesinden çekme kararını düşünmelerini söyledi. Sizemore’un ailesi bunun hakkında düşünüyor ve bu sürede mahremiyet rica ediyor.

KARAR VERİLDİĞİNDE AÇIKLAMA YAPACAKLAR

Ünlü ismin ailesinin konuyla ilgili bir karara vardıklarında açıklama yapacakları da bildirildi.

‘COBRA KAI’DE DE YER ALDI

Tom Sizemore, 2000 yılında ‘Witness Protection’daki rolüyle, ‘Televizyon İçin Yapılan Bir Mini Dizi veya Sinema Filminde En İyi Performansı’ dalında Altın Küre Ödülü’ne aday gösterilmişti. Ünlü isim, yakın zamanda ise ‘Twin Peaks’ ve ‘Cobra Kai’ dizilerinde yer almıştı.

Posta


 KATEGORİLER DünyaKültür Sanat
 ETİKETLER Beyin AnevrizmasıFilmTom SizemoreYoğun Bakım Kiralık Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Çocuk Tekerlekli Sandalyesi 0544 716 20 45