*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Medya Sektöründe Duy Sesimi; Çalışmak, Üretmek İstiyorum! Projesi  (Okunma sayısı 2422 defa)

Çevrimdışı melleseferi

• Yönetici
  • Kahraman Üye
Medya Sektöründe Duy Sesimi; Çalışmak, Üretmek İstiyorum! Projesi

Türkiye ile Avrupa Birliği arasındaki Katılım Öncesi Mali Yardım Aracı (IPA)’nın “İnsan Kaynaklarının Geliştirilmesi Operasyonel Programı (İKG PO)” dahilinde "Dezavantajlı Kişilerin Sosyal Entegrasyonu İle İstihdam Edilebilirliklerinin Geliştirilmesi" Hibe Programı ile Duy Sesimi; Çalışmak, Üretmek İstiyorum! Projesi gerçekleşecek.

- Medya ve İletişim Akademisi Derneği tarafından yürütülecek ve eğitimi 6 ay sürecek Duy Sesimi; Çalışmak, Üretmek İstiyorum! Projesi ile eğitim verilecek, engelli bireylerin medya sektöründe istihdamı sağlanacak…

DUY SESİMİ; ÇALIŞMAK, ÜRETMEK İSTİYORUM! PROJEMİZİN TANIMI:

Kendi özbakım becerilerine sahip eğitilebilir engellilerin yapabilecekleri hizmetler ve meslekler olarak;

1) Radyo –TV Spikerliği (10 Kursiyer)

2) Muhabirlik (Haber Takibi ve Yazma) (10 Kursiyer)

3) İnternet Haber Portalı Editörlüğü (10 Kursiyer)

4) Video Kurgu Operatörlüğü (10 Kursiyer)

5) Grafik Tasarımcılığı (10 Kursiyer)

6) TV/Sinema Yayın Makyajcılığı (10 Kursiyer)

- Teorik ve uygulamalı kurslar 6 ay sürecektir.

- Her bir kursiyere 288 saat meslek eğitimi, -144 saat de Kişisel Gelişim dersleri verilecektir.

- Haftada 2 gün Uzman Ergoterapist, Psikolog ve Sosyal Hizmet uzmanları destek verecektir.

-Eğitimlerimiz ücretsiz olarak verilecektir.

-Kursiyerlerimize ücretsiz servis ve yemek hizmeti de sunulacaktır.

-Sertifika almaya hak kazanan kursiyerlerimize Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve Milli

Eğitim Bakanlığı tasdikli sertifika verilecektir.

-Sertifika alanlardan % 30’unun (20 Kişi) istihdamları sağlanacaktır.

-Eğitimlerimize katılmak için ayrıntılı bilgiye ve başvuru formuna WEB adresimiz olan www.duysesimi.gen.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

17.01.2017 - Yaşadıkça

Anahtar Kelimeler : nedir endokrinoloji nedir kadirli Haziran temmuz Biocalcin kanser nedir
haziran nöbetçi eczaneleri tamoxifen yanetkisi busserole yaprak tozu İstanbul Nöbetçi eczaneler