*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: ÖZLEM BİTECEK!  (Okunma sayısı 2604 defa)

Çevrimdışı melleseferi

• Yönetici
  • Kahraman Üye
ÖZLEM BİTECEK!
« : 27 Mayıs 2009, 21:19:43 »

Süper Lig’de üç haftadır kazanamayan ve galibiyete hasret kalan, Kayserispor, Pazar günü sahasında ağırlayacağı Gaziantepspor maçına odaklandı. Teknik Direktör Tolunay Kafkas, "Evimizde oynayacağımız bu maçı kazanmak istiyoruz" dedi. Hafta sonu Kadir Has Stadı’nda Gaziantepspor ile karşılaşacak olan Kayserispor’da Teknik Direktör Tolunay Kafkas, sahalarında oynayacakları bu maçı kazanmak istediklerini söyledi. “SAHAMIZDA KAZANACAĞIZ” Rakiplerinin iyi bir takım olduğunu, özellikle orta sahasının güçlü, ayağa pas yapabilen, oynattığınız zaman başınıza iş aşabilecek takımlardan bir tanesi olduğunu vurgulayan Kafkas, “Ama bizimde kendimize göre silahlarımız var. Evimizde oynayacağımız bu maçı 3 puanla kapatmak istiyoruz. Bizde sahamızda çok güçlü bir takımız. Artık ligin sonu yaklaşıyor her şey daralmaya başladı. Herkes’in az hata yapma lüksü var. Bizde artık bu hataları tekrarlamayacağız. Bu hafta herkes çok iyi bir Kayserispor izleyecek” diye konuştu. “ZORU KALDIRMAMIZ LAZIM” Son haftalarda takımının iyi oynadığını ama sonuca yansıtamadığını ifade eden Kafkas, “Özellikle 2-3 haftadır ya küme düşmemeye çalışan takımlarla oynuyoruz, ya da şampiyonluk mücadelesi veren takımlar ile. Buda zor oluyor. Tabi şimdi bunları kaldırmamız lazım. Eğer büyük takım olmak istiyorsak, iş yapmak istiyorsak artık bu tip maçları hem kaldırmamız hem de oralardan puan getirmemiz lazım. Tabi oyuncularımızın yaş ortalaması oldukça genç. İyi oynuyorlar fakat sonuca bazı pozisyonlarla yansıtamıyoruz. Tabi önümüzdeki sene hatalarımızdan ders alıp, daha iyi şeyler yapmak durumundayız” dedi. “NİKÂHI BOZAN BEN OLMAM” Kayserispor’dan ayrılacağı iddialarına da yanıt veren Kafkas, “Ben hep şunu söylüyorum. Şimdi beni buraya getiren başkanımız Recep Mamur Bey. Beni burada hoca yapan Kayserispor Kulübü. Hep ben vefalı olmaya dikkat ettim. Her olayda bana destek olan Belediye Başkanımız Mehmet Özhaseki Bey. Şimdi ben bunların sevgilerini, işte buradaki sevenlerimizin sevgilerini başka bir şeyle takas etmem mümkün degil. Ancak onlar bana “Oğlum senin burada işin kalmadı, git” derlerse o zaman anca öyle bir şey olur. Ama bu olay benden kaynaklanmaz. Daha doğrusu, bu nikâhı bozan taraf ben olmayacağım” yorumunu yaptı.>>> kaytv