*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: GS BENİ ALAMAZ!  (Okunma sayısı 1776 defa)

Çevrimdışı melleseferi

• Yönetici
  • Kahraman Üye
GS BENİ ALAMAZ!
« : 09 Haziran 2009, 10:18:38 »

Transfer döneminin flaş isimlerinden biri olması beklenen Mehmet Topuz, hangi takıma gideceğiyle ilgili olarak ilk kez konuşurken, “Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın niyeti ciddi. Galatasaray ise beni alamaz. İsteseydi 5 yıldır beni oyalamaz, alırdı” dedi. Türk futbolunun son yıllarda yetiştirdiği en önemli futbolculardan biri olmasına rağmen bugüne kadar istediği transferi bir türlü gerçekleştiremeyen Kayserispor’un yıldız futbolcusu Mehmet Topuz, önümüzdeki sezon bir büyük takımın formasını giymeye kararlı. 31 Mayıs 2010’a kadar sözleşmeli futbolcusu olduğu Kayserispor’a fiilen veda eden 26 yaşındaki başarılı orta saha oyuncusu, Fenerbahçe’den Aziz Yıldırım’ın, Beşiktaş’tan da Kenan Öner’in kendisini ısrarla arayıp teklifte bulunduğunu belirtirken, “Galatasaray beni alamaz” diyerek sarı kırmızılı kulübe kapılarını kapattı. Topuz, Cimbom’a soğuk bakma sebebini ise, “5 yıldır ilgilendikleri halde ciddi bir girişimde bulunmadılar" sözleriyle açıklıyor. “GELECEĞİMİ KARARTMASINLAR” Kayserispor’da bir gelecek görmediği için ayrılmayı düşündüğünü söyleyen Topuz, “Kulübümü küçümsemiyorum. Ancak bir gelecek görmediğim için ayrılmayı kafama koydum. Takımdan önemli oyuncuları önemli fiyatlara satıyorsan, gelecek için planlar kurup üstüne koyarsın. Ancak biz geri gitmeye başladık. Kayserispor’un muhteşem stadı var ama hani başarı, hani hedefler. Hedef, sadece günü kurtarmak, kümede kalmak ya da orta sıralarda yer almak olmamalı. Ben, futbol kalitemi ve gücümü çok iyi biliyorum. Kimse geleceğimi karartamaz. Aldığım paranın hakkını fazlasıyla verdiğime inanıyorum. Gidin bakın Kadir Has Stadı’nın koridorlarını süsleyen fotoğraflara. Geçen yıl Türkiye Kupasını kazandığımızda boynuma sarılıp fotoğraf çektirenler şimdi bana neler yapıyorlar” dedi.>>>kaytv