*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: SMA’lı Mustafa Yağız İçin Toplanan Paraları Annesi Harcadı  (Okunma sayısı 486 defa)

Çevrimdışı melleseferi

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 5476
SMA’lı Mustafa Yağız İçin Toplanan Paraları Annesi HarcadıAntalya’da Didem Gülmez isimli kadının, SMA’lı oğlu için toplanan bağış paralarını lüks yaşamı için kullandığı ve çocuğu hayata bağlayan fişi çekmeye teşebbüs ettiği iddia edildi. Star TV’de canlı yayınlanan “Serap Paköz ile Gerçeğin Peşinde” programında suçlamaları kabul edilen kadın gözaltına alındı.

SMA’lı oğlu için toplanan bağış paralarını harcadığını Star TV’de canlı yayınlanan Serap Paköz ile Gerçeğin Peşinde programında itiraf eden anne gözaltına alındı.

4 yaşındaki Mustafa Yağız Gülmez SMA hastasıydı. İddiaya göre tedavisi için Antalya’da izinsiz yardım kampanyası başlatıldı.

Bu süreçte baba Gökhan Gülmez dolandırıcılıktan cezaevine girdi. 38 yaşındaki anne Didem Gülmez’in oğlu için açtığı hesapta 167 bin dolar (3 milyon 100 bin lira) para birikti.

Ancak Mustafa Yağız Gülmez 21 Haziran 2022’de vefat etti. Yağız’ın ölümü sonrası ortaya vahim iddialar atıldı.

Star TV’de yayınlanan Serap Paköz ile Gerçeğin Peşinde programına başvuran Ayten Keser isimli kadın, Didem Gülmez’in kocasıyla yasak aşk yaşadığını ve bağış paralarıyla sefa sürdüklerini söyledi.

İddiaya göre Didem Güler, hesapta toplanan bağış paralarını oğlu için değil lüks araçlar satın alıp oto galerisi ve oto yıkama servisi açmak için kullandı.

Bu iddialardan daha korkunç olanı da Didem Gülmez’in 4 yaşındaki SMA hastası çocuğu hayata bağlayan fişi çekme teşebbüsüydü.

Gerçekler gün yüzüne çıkmaya başlayınca suçlanan cani anne stüdyoda her şeyi itiraf etti.

İtirafları ihbar olarak kabul edip harekete geçen polis, suçlanan anneyi canlı yayında gözaltına aldı.

NTV Haber


 KATEGORİLER Haberler
 ETİKETLER AnneBağışMustafa Yağız GülmezParaSMA kayseri engelliler derneği diyalizle yaşam engelliler derneği  kayseri de Bir ilk Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Çocuk Tekerlekli Sandalyesi 0544 716 20 45