*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Vefa Projesi Kapsamında, Şuhut’taki Bireylerin İhtiyaçları Gideriliyor  (Okunma sayısı 257 defa)

Çevrimdışı melleseferi

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 5400
Vefa Projesi Kapsamında, Şuhut’taki Bireylerin İhtiyaçları GideriliyorAfyonkarahisar’ın Şuhut ilçesinde Yaşlı Evde Bakım “Vefa Projesi” çerçevesinde 120 yaşlı ve engelli bireyin her ay ev temizliği ve kişisel bakımları yapılıyor.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından hayata geçirilen Yaşlı Evde Bakım projesi Şuhut ilçesinde çalışmalarına devam ediyor. Proje çerçevesinde Şuhut SYDV tarafından tespit edilmiş, 120 yaşlı ve engelli bireyin her ay ev temizliği ve kişisel bakımlarına ilişkin temel ve zaruri ihtiyaçları gideriliyor.

Proje Şuhut Kaymakamlığı koordinesinde; yaşlı, engelli ve dezavantajlı gruplara, devletin şefkat elini, sıcak yüzünü göstermek ve yalnız olmadıklarını hissettirmek, bir nebze de olsa daha huzurlu ve daha sağlıklı bir ortamda yaşamlarını sürdürebilmeleri için gerçekleştiriliyor.

Afyon Zafer


ETİKETLER AfyonkarahisarEngelliEvde BakımŞuhutVefa ProjesiYaşlı kayseri de Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Çocuk Tekerlekli Sandalyesi 0544 716 20 45