*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: SEZON SONU GİDEBİLİRİM!  (Okunma sayısı 2337 defa)

Çevrimdışı melleseferi

• Yönetici
  • Kahraman Üye
SEZON SONU GİDEBİLİRİM!
« : 27 Mayıs 2009, 22:18:47 »

Kayserispor'un yıldız oyuncusu Mehmet Topuz, her futbolcunun gönlünde büyük kulüp yattığını ve kendinsin de zamanı geldiğinde gidebileceğini söyledi. Bu arada Topuz transferinde Fenerbahçe’nin bir adım önde olduğu fakat fiyat konusunda Kayserispor’dan daha az fiyat önerdiği öğrenildi. Son günlerde hakkında çıkan transfer haberlerinden artık çok sıkıldığını söyleyen Kayserispor’un tecrübeli oyuncusu Topuz, sezon sonunda gidebileceği söyledi. Büyük takımları peşinde koşturan Topuz, “Hakkımda çıkan transfer haberlerine kulaklarımı tıkadım. Ancak artık gitmem gerektiğini düşünüyorum. Şuan için net bir şey yok. Dediğim gibi zamanı gelen her oyuncu büyük takımlarda oynamak ister” ifadelerini kullandı. Bu arada Topuz, transferinde Fenerbahçe'nin bir adım önde olduğu öğrenilirken, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın bu oyuncu ile fiyat konusunda Kayserispor’un verdiği rakamdan aşağı fiyat vermesinin transferi çıkmaza sürüklediği belirtildi. Öte yandan Kayserispor yönetiminin 16 Mayıs'ta yapılacak olan olağan genel kurulu sonrasında sözleşmesi sona eren mevcut oyuncularla yeniden anlaşmanın yollarını arayacağı ve Topuz'un da Kayseri'de kalması için girişimlerde bulunacakları öğrenildi.>>> kaytv