*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: KAFKAS: “BU YENİLGİDEN DERS ALDIK”  (Okunma sayısı 1909 defa)

mazlum

• Ziyaretçi
KAFKAS: “BU YENİLGİDEN DERS ALDIK”
« : 20 Ocak 2010, 22:14:46 »

Türkcell Süper Lig’de ilk yarının son haftasında sahasında Antalyaspor’a 2-1 yenilen Kayserispor’da Teknik Direktör Tolunay Kafkas, “Bugün isteğimiz oyunu sahaya yansıtamadık. Bu mağlubiyetten ders aldık. Antalyaspor'u kutluyorum” dedi. Kayserispor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, 2-1 kaybettikleri maçın ardından Antalyaspor'u kutladı. Kafkas, basın mensuplarına yaptığı açıklamada galibiyeti çok istediklerini, ancak yakaladıkları fırsatları değerlendiremediklerini belirterek ''Antalyaspor'u kutluyorum. Mücadele ettik ama yakaladığımız fırsatları iyi değerlendiremedik. Bunlardan ders aldık. İkinci yarıya yaralarımızı sarıp hazırlanacağız. İsteğimiz oyunu sahaya yansıtamadık'' dedi. Antalyaspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek ise galibiyeti hak eden bir futbol ortaya koyduklarını ifade etti. Özdilek, “Galibiyeti hak eden biz olduk. Kayseri'ye 16 kişiyle geldik. Sahaya çıkan futbolcularımız aslanlar gibi mücadele etti, kendilerini kutluyorum. Geçen haftanın sıkıntısı vardı ama iyi futbol oynadık. Futbolcularımı kutluyorum. Liderin evinde galip gelmek kolay değil” diye konuştu. Kayserisporlu futbolcular ve idarecilerde Antalyasporlu oyuncuların saha içersinde çirkef bir oyun sergilediklerini bu yüzden 3 veya 4 oyuncu dışında diğer oyuncuları kutladıklarını söylediler.>>>kaytv