*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: 30 DAKİKA DA GENEL KURUL!  (Okunma sayısı 2349 defa)

Çevrimdışı melleseferi

• Yönetici
  • Kahraman Üye
30 DAKİKA DA GENEL KURUL!
« : 28 Mayıs 2009, 11:35:50 »

Kayserispor Olağan Genel Kurul'unda, mevcut başkan Recep Mamur güven tazeledi. Yapılan Genel kurulda, yönetim kurulu üye sayısı 21'den 17'ye düşürüldü. En az 100 TL olan yıllık üye aidatları da 500 TL'ye yükseltilirken, seçimlerinde her 3 yılda bir yapılması ise genel kurulda kabul edildi. Kayserispor Kulübü Olağan Genel Kurulu'nda, başkanlığa Recep Mamur yeniden seçildi. Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu'nda yapılan genel kurula, 155 üyeden 90'ı katıldı. Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener, Milli Takımlardan sorumlu üye Levent Kızıl, Süper Lig takımlarından Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Galatasaray Başkanı Adnan Polat, Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz, Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav gibi köklü kulüp başkanları da genel kurula gönderdikleri çiçeklerle Kayserispor’un genel kurulundaki çalışmaları kutladılar. RECEP MAMUR GÜVEN TAZELEDİ! Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasını ardından Kocasinan Belediye Başkanı Bekir Yıldız'ın divan başkanlığını yaptığı genel kurulda, yönetim kurulu üye sayısı 21'den 17'ye düşürüldü. En az 100 TL olan yıllık üye aidatları da 500 TL'ye yükseltilirken, seçimlerinde 3 yılda bir yapılması ise genel kurulda oy birliği ile kabul edildi. Gerçekleştirilen gündem değerlendirmesinde ise, Kayserispor'un Karpuzatan'daki mevcut tesislerin alt yapıya bırakılacağı bildirildi. Yönetim kurulu üyesi Rıfat Pehlivan, yeni tesislerin yapımına 15 gün içinde başlanacağını ifade etti. Yapılan seçimlerde, başkanlığa Recep Mamur yeniden getirildi. Mamur, burada yaptığı konuşmada, uzun yıllardır Kayserispor ailesine yönetici olarak hizmet etmenin gururunu yaşadığını söyledi. BAŞKAN BİRLİK ÇAĞRISI YAPTI! Kulüp başkanlığı yaptığı 2003-2009 yılları arasında büyük başarılar yaşadıklarını ifade eden Mamur, “Bu başarılarımız karşılığı aldığımız övgüler yanında bazı kesimlerin geçmişi unutarak yaptığı acımasız eleştirileri de göğüslemek zorunda kaldık. Bugün bütün bu eleştiri ve iddialara söyleyecek çok sözüm olmasına rağmen dostluk elimi uzatıp yeni bir sayfa açmayı, herkesi Kayserispor çatısı altında birleştirmeyi arzu ediyorum” diye konuştu. Geçtiğimiz sezon genel kurulda göreve gelen yönetimden Şahin Akarsu, Nemci Yıldız, Ergün Bilen, Mustafa Danacı, Nusret Poyraz, İhsan Burakçin, Şahin Kara, Samet Sarıoğlu ve Durmuş İnneci yeni olaşan yönetim kurulunda görev almayan isimlerdi. 2009-2012 yılları arasında görev yapmak üzere genel kuruldan onay alan yeni yönetim kurulu listesi ise şöyle: Başkan Recep Mamur, Şaban Miraboğlu, Türker Horoz, Mustafa Özhaseki, Yücel Şahin, Ali Çetin, Ali Çamlı, Rıfat Pehlivan, Erhan Karacaoğlan, Oğuz Ortaköylüoğlu, Mustafa Atsız, Mehmet Hızlıer, Sinan Karaoğlu, Sinan Somyürek, Tufan Koç, Dilaver Berk ve İskender Bölük şeklinde.>>> kaytv