*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: TED KOLEJSPOR İÇİN ADIM ATILACAK MI?  (Okunma sayısı 1761 defa)

Çevrimdışı melleseferi

• Yönetici
  • Kahraman Üye
TED KOLEJSPOR İÇİN ADIM ATILACAK MI?
« : 09 Haziran 2009, 10:21:16 »

Türkiye Bayanlar Basketbol Birinci Ligi’nde bu sezon ligi orta sıralarda tamamlayarak sezonu kapayan TED Kolejspor’da yöneticiler gelecek sezon için ne yapılacak sorusuna cevap aramaya devam ediyorlar. Özellikle Büyükşehir Belediye başkanı Mehmet Özhaseki’nin de daha önceden belirttiği Kayserispor yolu konusunda ise her iki tarafında adım atmaması “Kulüp kapanıyor mu?” yorumlarına neden oluyor. KAYSERİSPOR BÜNTESİNE GEÇİŞ ÇÖZÜM OLACAK MI? Türkiye Bayanlar Basketbol Birinci Ligi’nde bu sezon mali kriz yüzünden sıkıntılar yaşayan ve sezonu 28 puanla 8. sırada tamamlayan TED Kolejspor’da mali sıkıntıların devam etmesi kulübün geleceğinin ne olacağı sorusunu bir kez daha ortaya çıkardı. Mali kaynak bulmakta sorun yaşayan TED Kolejspor’da yöneticilerin gelecek sezon için çaldıkları kapılardan da olumsuz yanıtlar almaları “Kulüp gelecek sezon yoluna devam edemeyecek mi?” sorusunu akıllara getirdi. Bu durum karşısında Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki’nin de gündeme getirdiği Kayserispor çözümü konusunda da her iki tarafında beklemede olması kulübün ne olacağı sorusunu yeniden gündeme getirdi. Kayserispor’un TED Kolejspor’u bünyesine almasının şartı olarak gösterilen mali desteğin büyük bir bölümünün belediyeden karşılanması olayına ise Büyükşehir Belediye başkanı Mehmet Özhaseki’nin sıcak baktığı da iddia edildi. Özellikle bu konuya sıcak bakan Özhaseki’nin belediye bünyesine oluşturduğu Spor A.Ş ile de amatör branş olarak adlandırılan kulüplere belediye olarak yardım etmeyi amaçladıkları ifade edildi. Şimdi gözler bu konuda adım atacak olan TED Kolejspor yöneticilerine çevrildi.>>>kaytv