*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: ADAYSIZ GENEL KURUL!  (Okunma sayısı 1783 defa)

Çevrimdışı melleseferi

• Yönetici
  • Kahraman Üye
ADAYSIZ GENEL KURUL!
« : 09 Ağustos 2009, 21:29:47 »

Olağan Genel Kurul’unu yarın yapacak olan TED Kayseri Kolejspor’da, yönetim için yeni bir listenin olmaması ve geçen sezon görev alan Başkan Celal Turgut’un göreve devam etmek istememesi, basketbol severleri endişeye sevk etti. Bu sezon zor şartlar altında lige devam etme kararı alan TED Kayseri Kolejspor bayan basketbol takımında yeni yönetim, yarın yapılacak olağan genel kurul sonrasında belli olacak. Kulüp dernek binasında yapılacak olan genel kurulda yeni yönetimi belirlemeye çalışacak olan TED Kolejspor’da üyelerin adaysız bir genel kurul yapacakları gelen haberler arasında. Geçen sezon göreve başlayan ve mali yapının aşılamaması nedeniyle sıkıntılarını bir türlü gideremeyen başkan Celal Turgut’un da yönetim kurulu son toplantısında yeniden görev almayacağını belirtmesi TED Kolejspor’un listesiz bir şekilde genel kurula gideceğini gösterdi. Sezon boyunca yaklaşık 1 Milyon TL’lik bir bütçe ile yoluna devam edebilecek olan kulüpte bu sezon özellikle Avrupa Kupaları’na katılma dilekçesi de verilmiş olması TED Kolejspor’un durumunu netleştirmedi. Geçen sezon yönetim kurulunda yer alan ve bu sezon yeni listede yer almak istemeyen isim sayısının da çok olması nedeniyle, genel kurulda nasıl bir yol izleneceği bilinmezliğini koruyor.>>>kaytv