*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Şanlıurfa’da Engellilere Medikal Destek Projesi  (Okunma sayısı 1604 defa)

Çevrimdışı Kayseriengelliler

  • Yönetici
  • Tam Üye
  • *****
  • İleti: 226
Şanlıurfa’da Engellilere Medikal Destek Projesi
« : 24 Aralık 2023, 21:32:31 »
Şanlıurfa’da Engellilere Medikal Destek ProjesiŞanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Sakatlar Konfederasyonu ile Tayvan Büyükelçiliği tarafından gerçekleştirilen “Asrın felaketinde engelleri birlikte aşıyoruz” projesiyle engellilere tekerlekli sandalye, beyaz baston ve wolker dağıtıldı.

Düzenlenen programa Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Türkiye Sakatlar Konfederasyonu Başkanı Yusuf Çelebi ile çok sayıda engelli ve aileleri katıldı. Engellilerin sevgi seliyle karşılanan Beyazgül, tüm engellilerle birebir ilgilenerek, sevgilerine karşılık verdi. Türkiye Sakatlar Konfederasyonu Başkanı Yusuf Çelebi de engelliler için kurulan tesisi çok beğendiğini belirterek, Beyazgül’e teşekkür etti.

Her zaman engellilere öncelik verdiklerini ifade eden Beyazgül, “77 adet yetişkin manuel tekerlekli sandalye, 24 adet çocuk manuel tekerlekli sandalye, 5 adet akülü tekerlekli sandalye, 11 adet wolker ve 29 adet beyaz baston dağıtımı gerçekleştiriyoruz” diye konuştu.

İHA


ETİKETLER EngelliŞanlıurfa Büyükşehir BelediyesiTürkiye Sakatlar KonfederasyonuZeynel Abidin Beyazgül kayseri de Bir ilk Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Çocuk Tekerlekli Sandalyesi 0544 716 20 45