*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: KAYSERİ’DEN AYRILMAM!  (Okunma sayısı 5194 defa)

Çevrimdışı melleseferi

• Yönetici
  • Kahraman Üye
KAYSERİ’DEN AYRILMAM!
« : 27 Mayıs 2009, 21:07:30 »

Hafta sonu sahasında konuk edeceği Gaziantepspor maçının hazırlıklarını sürdüren Kayserispor’da teknik direktör Tolunay Kafkas, “Nereden teklif gelirse gelsin, başkanlar bana git demezse, ben asla Kayseri'den ayrılmam” dedi. Kayserispor teknik direktörü Tolunay Kafkas, Trabzonspor'dan kendisine herhangi bir teklif gelmediğini söyledi. KAFKAS SON SÖZÜ SÖYLEDİ! Başkan istemediği taktirde Kayserispor’dan ayrılmam diyen Kafkas, “Onursal başkanımız Mehmet Özhaseki ve Kulüp başkanı Recep Mamur ile yöneticilerimiz benim Kayserispor'a teknik direktör olmam konusundaki çok ısrarlı oldular. Bana, Kayseri'de değer verdiler. Nereden teklif gelirse gelsin, başkanlar bana git demezse, ben asla Kayseri'den ayrılmam. Benim adam gibi duruşum var. Hayatta kimseyi satmadım. Şan, şeref ve şöhret için kimseyi gözden çıkartmadım. Trabzonspor'dan bana resmi teklif gelmedi. Ama birileri aracılığıyla ısrarla teklif geliyor. Ben bunları değerlendiremeyeceğimi söyledim” diye konuştu. “DAHA YAPACAKLARIM VAR” Kayseri'de daha çok işlerinin olduğunu ve bunları yarıda bırakmak gibi bir düşüncesinin kesinlikle olmadığını belirten Kafkas, “Gelecek sezon daha farklı, daha başarılı, daha kaliteli ve özellikle daha genç bir ekip kurmak istiyoruz. Bazı geç oyuncularımız kendini göstermeye başladı. Bu oyuncularla önümüzdeki çok uzun yılların ekibini oluşturmaya çalışıyoruz. Yolun henüz başındayız. Bizlere güvenenleri mahcup etmemeye çalışacağız” dedi.>>> kaytv