*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: GÖREVİMİN BAŞINDAYIM!  (Okunma sayısı 2394 defa)

Çevrimdışı melleseferi

• Yönetici
  • Kahraman Üye
GÖREVİMİN BAŞINDAYIM!
« : 27 Mayıs 2009, 22:05:40 »

Kayserispor, lig'in 31. haftasında kendi sahasında oynadığı ve 3-0 kazandığı Gaziantepspor maçının sevincini yaşarken, bir grup taraftarın protestosu moralleri bozdu. Teknik direktör Tolunay Kafkas, “Ben görevimin başındayım” dedi. Hafta sonu sahasında Gaziantepspor’u 3-0’lık net bir skorla mağlup eden, Kayserispor’da yüzler gülüyor. Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, 3 gol atarak lig sıralamasında yeniden 7. sıraya yükseldiklerini, oynanan futboldan ve alınan sonuçtan memnun kaldıklarını söyledi. Bir grup taraftarın, maç sırasında ''Tolunay istifa'' şeklinde bağırmalarını ise Kafkas, “ Doğru bildiğim, inandığım yoldan dönmem mümkün değil. Ben ağaç kovuğundan da çıkmadım. Aslında bu tip konuşmalar pek hoş değil. Fazla da söylenecek bir şeyim yok. Görevimin başındayım. Bir kaç kişi istifa etmemi istedi diye görevimi bırakacak değilim” dedi. Artık tamamen gelecek sezonla ilgili çalışmaya başladıklarını da ifade eden Tolunay Kafkas, ligin son üç haftasında oynayacakları maçı da kazanmak istediklerini kaydetti. İBB HAZIRLIKLARI BUGÜN! Diğer yandan Gaziantepspor galibiyeti sonrası dünü izinli olarak geçiren Kayserispor, hafta sonu deplasmanda İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçının hazırlıklarına bugün başlayacak.>>> kaytv