*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: ERCİYES’TE OSMAN ALTINDAĞ DÖNEMİ!  (Okunma sayısı 1859 defa)

Çevrimdışı melleseferi

• Yönetici
  • Kahraman Üye
ERCİYES’TE OSMAN ALTINDAĞ DÖNEMİ!
« : 01 Haziran 2009, 11:43:57 »

Bank Asya Birinci Lig'de sezonun sona ermesiyle birlikte teknik direktör Osman Yozgat'la yollarını ayıran Kayseri Erciyesspor Mustafa Altındağ ile anlaştı. Mavi-siyahlı kulüp, tecrübeli çalıştırıcıyla bir yılı opsiyonlu 2 yıllık sözleşme imzaladı. Kayseri Erciyesspor, teknik direktör Mustafa Altındağ ile bir yılı opsiyonlu 2 yıllık sözleşme imzaladı. Kulüp tesisleri'nde yöneticiler Coşkun Tatlıoğlu ve Mehmet Everekli ile birlikte imza törenine katılan Mustafa Altındağ, “Kayserili olarak yıllarca kentimi başka yerlerde temsil ettim. 21 yıllık antrenörlük hayatımda 15 yıl önce bir dönem Erciyesspor 3. ligdeyken görev yapmıştım. 15 yıl aradan sonra yuvaya dönüyor olmanın mutluluğunu yaşıyorum” dedi. Altındağ, transfer çalışmalarına başladıklarını, Erciyesspor'u layık olduğu yere taşıyacak kadro kuracaklarını ifade etti. Altındağ'ın yardımcılıklarına, Gökhan Gündüz ve Burhan Çerçioğlu getirilirken, kaleci antrenörünün daha sonra belirleneceği kaydedildi. “ÖDEMELER YAPILIYOR” Diğer yandan imza törenin ardından takımla ilgili konularda sorulara cevap veren yönetici Mehmet Evereklioğlu futbolcuların Erciyesspor’u federasyona verip vermesi konusunun aşılabilecek bir konu olduğunu belirterek, “Futbolcularımıza gerekli ödemeleri yapıyoruz” dedi.>>>kaytv