*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon Numaramız 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon Numaramız 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Spor Bakanı Kasapoğlu Milli Yüzücümüz Sümeyye Boyacı'yı Kutladı  (Okunma sayısı 475 defa)

Çevrimdışı melleseferi

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 4948
Spor Bakanı Kasapoğlu Milli Yüzücümüz Sümeyye Boyacı'yı KutladıGençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İrlanda'nın başkenti Dublin'de düzenlenen 2018 Avrupa Paralimpik Yüzme Şampiyonası'nda altın madalya kazanan Milli sporcumuz Sümeyye Boyacı'yı tebrik etti.

Bakan Kasapoğlu, yayımladığı kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi:

"İrlanda'nın başkenti Dublin'de düzenlenen Avrupa Paralimpik Yüzme Şampiyonası'nda 50 metre sırtüstünde altın madalya kazanarak Avrupa şampiyonu olan Sümeyye Boyacı, bizlere büyük bir gurur ve mutluluk yaşattı. Milli sporcumuz Sümeyye Boyacı'yı kutluyor, elde edilen başarıda emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Sümeyye'nin gelecek organizasyonlarda da şampiyonluklar kazanarak ay-yıldızlı bayrağımızı göndere çektireceğine yürekten inanıyor, milli sporcumuza başarılar diliyorum."

16.08.2018 - tbesf.org.trEtiketler : KAYSERİ KERGAH BAĞLARI KALKINDIRMA VE GÜZELLEŞTİRME DERNEĞİ KAYSERİ KAZIM KARABEKİR EĞİTİM GENÇLİĞİNE YARDIM DERNEĞİ KAYSERİ KARAÇAY KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ KAYSERİ KAPADOKYA ÇEVİRMENLER VE ÇEVİRİ İŞLETMELERİ DERNEĞİ KAYSERİ