*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon Numaramız 0554 993 72 42

Kayseri Engelliler Derneği Telefon Numaramız 0554 993 72 42

Gönderen Konu: Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası'nda Madalyalar Sahiplerini Buldu  (Okunma sayısı 48 defa)

Çevrimdışı melleseferi

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 4824
Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası'nda Madalyalar Sahiplerini Buldu



14-16 Eylül tarihlerinde Ankara-Altındağ Spor Salonu'nda gerçekleştirilen Tekerlekli Sandalye Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası'nda madalyalar sahiplerini buldu. 10 farklı kategoride 118 sporcunun yarıştığı turnuvada derece alan sporcular şöyle:

 Tüm kategorilerde üçüncülük madalyaları paylaşılmıştır.

ERKEKLER FERDİ

KLAS 1-3

 1- Yusuf Zaladin

 2- Ümit Demirbilek

 3- Bayram Koşak

 3- Selim Özen

 KLAS 4

1- Nesim Turan

2- Süleyman Vural

3- Davut Çaçan

3- Mehmet Doğru

KLAS 5

1- Ali Öztürk

2- Hamza Çalışkan

3- Yusuf Turgut

3- Ahmet Yıldırım

KLAS 6

 1- Bektaş Aykaç

2- Mithatcan Tekin

3- İsmail Yılmaz

3- Caner Çağlayan

KLAS 7

1- Uğurcan Kulik

2- Arif Arslantürk

3- Alparaslan Buğra

3- Murathan Sayınalp

 KLAS 8

1- Mustafa Özdemir

2- Kerim Gazi Şahiner

3- İsmail Akşun

3- Murat Gürbüz

KLAS 9

1- Hamza Deniz Onat

2- Kerim Özay

3- Kadir Tetik

3- Haydar Çataloğlu

KLAS 10

1- Fatih Erden

2- Yağız Ergin

3- Aydın Demirkol

3- Anıl Arar

ERKEKLER TAKIM

 KLAS 1-3

1- Ümit Demirbilek-Yusuf Zaladin-Selim Özen

2- Hasan Cem Karapire-Bayram Koçak

3- Emre Meydan-Duran Gökkaya-Hakan Şahin

3- Berat İnce-Abdullah Tekin

KLAS 4-5

1- Ali Öztürk-Hamza Çalışkan-Mustafa Uzuner

2- Nesim Turan-Süleyman Varol-İbrahim Özmen

3- Alperen Samur-Abdülkerim Yasin Tekin-Ali Özkan

3- Ahmet Nihat Yıldırım-Yusuf Turgut-Mehmet Doğru

KLAS 6-7

1- Uğurcan Kulik-Bektaş Aykaç

2- Arif Aslantürk-Mithan Cantekin

3- Barış Besi-Fikret Polat-Kadir Tetik

3- Hakan Koşar-Yahya Balcı

KLAS 8

1- İsmail Akşun-Mustafa Özdemir

2- Murathan Sayınalp-Kerim Gazi Şahiner

3- Adnan Şeyh Elceyret-Selman Doğan

3- Yüksel Karaman-Serdar Çakır

KLAS 9-10

1- Fatih Erden-Yağız Ergün-Alpaslan Buğra

2- Hamza Deniz Onat-Anıl Arar-Recep Karadeniz

3- Mehmet Aslan-Yusuf Gökay-Tuncay Ocak

3- Hakan Direk-Mahmut Bozkurt-Selim Dereli

 KADINLAR FERDİ

KLAS 2-3

1- Nergiz Altıntaş

2- Hatice Duman

3- Senanur Korkmaz

3- Saliha Yılmaz

KLAS 4-5

1- İrem Oluk

2- Merve Sefa Özsoy

3- Rümeysa Cesur

3- İrem Dürüst

KLAS 6-7-8

1- Kübra Korkut

2- Şeyda Toprak

3- Aycan Taş

3- Behiye Kılıç

KLAS 9-10

1- Merve Cansu Demir

2- Neslihan Kavas

3- Hilal Türkkan

3- Ebru Can

KADINLAR TAKIM

KLAS 5

1- İrem Oluk-Ayşegül Özdemir-Merve Sefa Özsu

2- İrem Dürüst-Sinem Çağlayan

3- Rahime Nur Gedikli-Saliha Yılmaz

3- Elif Gelgeç-Senanur Korkmaz

KLAS 10

1- Merve Cansu Demir-Ayşe Uğurlu-Şeyda Toprak

2- Elif Su Güney-Ebru Can-Behiye Kılıç

18.09.2018 - tbesf