*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon Numaramız 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon Numaramız 0533 392 33 88

Gönderen Konu: A101’e Kontenjan Fazlası Engelli İstihdamı Ödülü  (Okunma sayısı 642 defa)

Çevrimdışı melleseferi

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 4948
A101’e Kontenjan Fazlası Engelli İstihdamı ÖdülüTürkiye’nin en yaygın yüksek indirim marketi A101, kontenjan fazlası engelli istihdamında ilk sırada yer alması sebebiyle Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından ödüllendirildi. Türkiye’nin en fazla engelli istihdam eden şirketi olan A101’in halen 1327 engelli çalışanı bulunuyor. Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle Saray Rehabilitasyon Merkezi’nden bir ödül töreni düzenlendi. Törende, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Sayın Zehra Zümrüt Selçuk A101’e “kontenjan fazlası istihdamda” ilk sırada yer aldığı için ödül verdi. Ödülü şirket adına A101 CEO’su Erhan Bostan aldı.

Ödülle ilgili değerlendirmelerde bulunan Erhan Bostan, “Engelli çalışanlarımızın bizde çok özel bir yeri var. Onları da çalışan ve üreten hayatın içine katabilmek bizim için gurur kaynağı. A101 olarak son üç yıldır Türkiye’nin en fazla engelli istihdamı sağlayan, en fazla kadın çalıştıran bulunduran ve en fazla istihdam sağlayan şirketi oluyoruz. Kontenjan fazlası engelli istihdamı ödülümüzle gururumuz katlandı” dedi.

07.12.2018 - milligazeteEtiketler : HAYIR ESERLERİNİ YAŞATMA GELİŞTİRME VE GÜZELLEŞTİRME DERNEĞİ FATİH SULTAN MEHMET CAMİ VE KURAN KURSU YAPTIRMA YAŞATMA DERNEĞİ FATİH MAHALLESİ CAMİ YAPTIRMA